Hakkımızda

Dentasel Hakkında

Kliniğimiz 1994 yılında Serbest Diş Hekimi olarak çalışmaya başlayan Dt. Köksal SELLER tarafından kurulmuştur. 10 senelik muayenehanecilik sonrası poliklinik faaliyetine başlayan kliniğimiz 2010 senesinde şubeleşmeye başlamıştır. 2018 senesinde hastalarımıza daha iyi hizmet verebilmek için tek çatı altında toplanmış bulunmaktayız. 1000 m2 kapalı alanı bulunan yeni kliniğimizde, hijyen ve hasta memnuniyeti önceliğini bozmadan çağın gerektirdiği teknik donanımımızla estetik, dijital diş hekimliği, dijital implantoloji gibi tüm diş hekimliği branşlarında uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz

Dentasel'den Fotoğraflar

Size her ne kadar kliniğimizi ve ekibimizi tarif etmeye çalışsak da bazen bir fotoğraf bin kelimeye bedeldir.

Hizmet Politikamız

Her zaman mesleğimiz konusunda kendimizi geliştirmek ve diş hekimliğinde kullanılan son teknoloji ürünlerle hastalarımıza hizmet vermektir.

Neden Dentasel?

25 yıllık diş kliniği tecrübesine sahibiz. Tüm personelimiz bu işe yıllarını vermiş uzman kişilerdir. Diş sağlığı konusunda, çok az klinikte bulunan teknolojik donanıma sahibiz. Hizmet politikamız tamamen hasta odaklıdır. Öyle ki klinik girişinde hasta memnuniyetinin ölçüldüğü her hastamızın bizi değerlendireceği Meraklı Marlov kioskları bulunmaktadır. Hijyen, klinik olarak en öncelikli ve en hassas olduğumuz konudur. Kliniğimize geldiğinizde her hastamız gibi bu hijyen hassasiyeti karşısında siz de şaşıracaksınız. Kendi alanlarında uzman kadromuzla tek başımıza tüm diş problemlerinizi en iyi imkanlarla tedavi ediyoruz. Bir de unutmadan sizi her gelişinizde güler yüzle karşılayan personelimiz bizi diğer kliniklerden ayıran diğer önemli bir unsurdur. Sizi de bekleriz.

YUKARI